30 Ocak 2009 Cuma

I. KİŞİSEL SAN'AT SERGİM

Yok canım nerdeee o günler. Henüz toplu sergilere katılabiliyorum. Minyatür, karakalem, hat, tezhip gibi branşlarında eserleri mevcut. Ebru, Gaziantep'te pek bilinmemekle birlikte yeni yeni tanınıyor. Bir alışveriş merkezinde bugün açılan sergi, önümüzdeki hafta sonuna kadar devam edecek. Sanata değer ve destek verenlerin beklendiği sergide, gelenler aynı zamanda beğendikleri tabloları satın alabiliyorlar.
Sergide kendi ebrularımdan oluşan bir kaç görünüm, daha detaylı görmek için gitmek şart.Resimdeki kişi çok sevdiğim, Gaziantep'te bildiğim Ebru'ya en meraklı kişi, emektar Ebru hocam.
Pembe burun Tiger'sız post olmayacağından bir de ondan ekledim.

12 yorum:

GAMZELİ ANNE dedi ki...

çok severim ebru sanatını :))hepinizin ellerine ve emeğine sağlık sağlık:)bende öğrenmek isterim ama nasıl zormu öğrenebilirmiyim?

çiLekLisüt dedi ki...

Ebru ney kurslarına gidenler çoğaldı çevremde de acaba bende mi gitsem ne :)) Ama ben beceremem yawf nerde teknolocik uğraş orda ben sanırım ben de bi web tasarım kursuna daha gidicem :pPp

Arzu-hâl dedi ki...

Ooo Aymen. Acemiyim diyordun ama sergiler falan.
başarılar diliyorum sevgili arkadaşım.
:)

kiana dedi ki...

guzel bır hafta sonu tatılı dılegıyle, sevgilerimi bırakıp kaçıyorum arkadaşım ;) ama bu ıslak burunu da çok çok öperek:))

MoonSun dedi ki...

Evet Aymencim, Arzu-hal'e katiliyorum daha acemiydin hani :)) Calismalarin muhtesem, yakindan inceleyi cok isterdim :)) Aymencim artik bir sonraki adim kisisel sergi demektir :)) Hep boyle guzel eserlere imza atman dilegiyle Aymencim :))

Tiger'imi da burnusundan kocaman optum :))

SERAP dedi ki...

Elinize sağlık.Çok güzel şeyler üretmişsiniz.Kitap etkinliğimiz için doğum tarihinize ihtiyacımız var.İletmeniz mümkün mü?

meleginmarifetleri dedi ki...

Tiger'ın burnu biraz solgunmu çıkmış ne:D
Eh ufaktan ufaktan başamışsın aymenim ebru sergilerine arkası gelir inşallah kişsel sergide açarsın bigün bence emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
Sevgiler..

Aymen dedi ki...

gamzeli anne, teşekkürler. zor değil emek, uğraş, istek, sabır gerekiyor epeyce diyebilirim.

çilekli, bencede en zevk aldığın konuyla uğraşmalısın zaman ve emeğin heba olmaması önemli.

arzu hal, hala acemiyim bunda sorun yok ta işte var olanı sunmak gerekiyordu.

kiana, sana da iyi hafta sonları. Tiger ın burnuna baktım şimdi kuruydu:)

moonsun, bir gün kişisel sergi açarsam kesinlikle seni davet edeceğim istersen gelme:)

serap, tabiki gelip hemen bilgi vereyim.

melek, Tiger ın burnu bazen soluyor neden bilmiyorum:)

Suya atılan nakışlar dedi ki...

merhaba Aymen
serginiz hayırlı olsun
çok tatlı teleşlerdır bilirim
inşallah kişisel sergi açma imkanın olur da bizlerle paylaşırsın. acemi olmana rağmen eserlerin baya güzel .
başarılar dilerim sevgiler...

Aymen dedi ki...

suya atılan nakışlar, teşekkürler. kişisel sergi ütopya benim için şimdilik:) yavaş ve sağlam ilerlemeyi tercih ediyorum. sevgiler.

asli koyuncuoğlu dedi ki...

Anladığım kadarıyla G.antep'te yaşıyor ve ebru sanatıyla uğraşıyorsunuz.Ben de aynı şehirde yaşıyorum ve ebru yapmak istiyorum.Kurs,öğretmen...detay verebilirmisiniz?

Aymen dedi ki...

aslı koyuncuoğlu, cumhuriyet gamek binasında haftada bir gün yani çarşamba günü. bu hafta sergi nedeniyle yok. önümüzdeki hafta çarşamba günü konuk olarak bile olsa bekleriz.